שירות שליחים מהיום להיום בתאום מראש: תפקידו של הבלדר בשנת 2018

המאה ה-21 מתאפיינת בשלל פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ונראה כי אנו כמעט בעידן שבו מסמכים המודפסים על נייר כמעט ונכחדו. יחד עם זאת, ישנו תחום אחד עיקרי שבו, מן הסתם, נפגוש את המילה המודפסת לצד החתימה המקורית למשך עוד כמה מאות שנים – תחום המסירות המשפטיות. כאשר אנו זקוקים לשירות שליחויות מהיום להיום אין תחליף לשירותיו של הבלדר.

חוסך זמן ומגיע לכל מקום באופנוע קליל

שירות שליחים מאפשר לנו להיות במספר מקומות בו זמנית. מחד, אנו יכולים להמשיך לעבוד במשרד באינטנסיביות ומאידך לבצע מסירות של מסמכים חשובים לבית המשפט, לתובעים ולנתבעים ואפילו לשלוח חבילות המגיעות לעיר מרוחקת. כל זאת, מבלי שנצטרך לעמוד בפקקים שעות ארוכות. היתרון העצום שיש לרוכבי הקטנוע המיומנים, הצולחים בקלילות את השומר בשערי בית המשפט והעוצרים לשנייה אחת על מנת למסור חבילה חשובה הוא ההופך כל בלדר לאחד מאנשי המפתח המסייעים לחברה. אך לא רק בתחום המשפטי נמצא את שירותי הבלדרות המהירים.

גם למשלוחים פרטיים

תחום הקניות המקוונות צבר תאוצה בתקופה האחרונה. מנתונים שפרסמה חברת אמזון, חברת הענק הצפויה להגיע אלינו מארצות הברית, הישראלים אוהבים לקנות מוצרים ברשת. עם זאת, מרביתנו לא מעוניינים לחכות שבועות ארוכים למוצר שהזמנו, ובמקרים רבים, במיוחד כשמזמינים מוצרים כחול-לבן, שירות משלוחים מהיר הוא עדיין אפשרות נדירה יחסית. את הצורך הזה ניתן לספק בקלות באמצעות שירות שליחויות מהיום להיום המעניק לחנויות המקוונות יתרון בולט על מתחרותיהן. שירות זה אף מסייע לצרכנים לקבל את מבוקשם בתוך שעות מספר.

יכול לחכות למחר? שלמו פחות

אחד היתרונות בעבודה עם שירות שליחים הוא שאם אינכם זקוקים למשלוח עוד היום תוכלו להזמין בלדר מיומן לאסוף את החבילה היום, והיא תגיע ליעדה מחר. מחירי השליחויות ליום שאחרי זולים יותר משום שכאשר חברת השליחויות מאגדת מספר חבילות במרכז הלוגיסטי היא יכולה לתכנן את פיזורן בצורה יעילה יותר מאשר בשילוחים המתבצעים באותו היום. כך לדוגמה אם ארבעה משלוחים או יותר מגיעים לבית המשפט בבוקר מארבע נקודות איסוף שונות – שליח אחד יכול לקבל את ארבעתם מנקודה אחת ולהעביר את החבילות לבית המשפט יחדיו. בניגוד למשלוח משולב, משלוחים מהיום להיום עשויים להתבצע על ידי אותו השליח ללא עצירה במרכז הלוגיסטי ותוך העברה של מספר קטן של מעטפות או של חבילות בכל פעם.

שומרים על החפצים החשובים לכם ביותר​

יתרון נוסף שיש להעברה של משלוחים על ידי בלדר הוא שמירה הדוקה וקפדנית על הנמצא בחבילה.
בעוד חבילות המועברות דרך הדואר נמצאות במחסן מרכזי ולאחר מכן צולחות דרך ארוכה (ואיטית…) עד שהן מגיעות ליעדן כאשר לעיתים עשרות חבילות ומעטפות נמצאות ברכב המוביל, חבילות המועברות באמצעות שירות שליחים נשמרות היטב ומועברות בקבוצות קטנות בהתאם למקום הפנוי שיש לשליח הרוכב על הקטנוע.

לסיכום, כיום כאשר לזמן הגעת החבילה יש משמעות רבה, שימוש בחברת שליחויות מיומנת ואמינה חוסך לכם זמן ומשאבים רבים.
אם אתם משווקים את המוצרים שלכם באמצעות האינטרנט או אם אתם זקוקים לשירותי משלוחים של מסמכים משפטיים, אין טוב יותר משירות משלוחים מהיר.

סגירת תפריט
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
לתיאום משלוח

מלאו את הפרטים הבאים ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם