היתרונות בשימוש בשירותי חברת שליחויות בארץ

שירות המשלוחים המפנק באמצעות חברת שליחויות הופך את חיינו לקלים ולנוחים ומאפשר לתכנן מגוון רחב של שילוחים לוגיסטיים בלחיצת כפתור. כיצד עושים זאת? חברת שליחויות בארץ המגיעה ישירות לדלת המשרד או לבית שלכם ובתוך שעות אחדות יכולה לבצע מסירות דחופות. את המשלוחים הפחות דחופים תוכלו לתזמן גם ליום שאחרי וליהנות מאותו השירות במחיר אטרקטיבי יותר.

יתרונות השימוש בבלדר אישי

רוצים שהחבילה שלכם תגיע ליעדה ללא כל פגע? חברות בלדרות מעניקות את השקט הנפשי בשילוח אישי של חבילות בגדלים שונים. חלק מהחבילות מכילות מוצרים שבירים, אחרות מכילות מידע דיסקרטי אישי שלא הייתם רוצים שיגיע לכל אדם זר שאינכם מכירים. החבילות נמסרות במיומנות רבה מיד ליד כאשר הן עוברות דרך בטוחה בקטנוע אישי או ברכב שבו כל אחד מהפריטים מטופל בשימת לב יתרה.

לוגיסטיקה מורכבת המתבצעת במיומנות רבה

כאשר מטפלים בכמות גדולה של חבילות, כפי שנוכחנו לא פעם כאשר שלחנו קופסה ובה פריטים חשובים בדואר, לעיתים מתרחשות תקלות. הקופסה נופלת ונחבלת, המשלוח נעלם ליעד לא ידוע או שהחבילה מגיעה לאחר מספר שבועות. מדוע זה קורה? משום שכאשר אתם משתמשים בשירות של חברה ממשלתית המטפלת במאות אלפי מסירות ביום, אינכם זוכים ליחס אישי. לעומת זאת, כאשר אתם משתמשים בשירותיה של חברת שליחויות במרכז אתם זוכים ליחס מיוחד – כל חבילה וכל מעטפה מטופלות בקפידה תוך תכנון לוגיסטי מורכב המבוסס על שנים של ניסיון בתחום השליחויות – כך שכל חבילה מגיעה בזמן הקצר ביותר ליעדה. ללא תקלות וללא עיכובים.

מסירות משפטיות - התחום הרגיש ביותר בעולם השליחויות

אחד התחומים הרגישים ביותר שבו מתמחה חברת שליחויות, הוא תחום המסירות המשפטיות. מסירות אלה מחייבות תשומת לב לא רק בנושא השמירה על פרטיות התכנים המועברים במעטפה, אלא גם בכל הנוגע לזמן שבו החבילה מגיעה ליעדה. לעיתים, כאשר יש לבצע מסירה משפטית דחופה, חשוב לוודא כי המעטפה הגיעה בשעות הבוקר על מנת לקבל את החתימה הרצויה – ומשם נספרות 48 שעות או 72 שעות עד שניתן יהיה להמשיך בהליך המשפטי.

חברת שליחויות המודעת לכל הניואנסים הרגישים הקשורים למסירות אלה, מסוגלת לבצע את המשלוח ישירות לנמען, לוודא את זהותו ולקבל את החתימה שתוכיח כי הוא אכן קיבל את המסמכים המשפטיים הרלוונטיים. ללא חתימה זו, אתם עלולים למצוא עצמכם מפסידים בהגשת תביעה – רק משום שהצד שכנגד יטען כי לא קיבל את הזימון לדיון, את כתב התביעה או את כתב ההגנה.

מסירות לאדם אהוב

לצד השילוחים הקשורים לתחום המשפטי תמצאו גם משלוחים לאדם אהוב – מתנה רומנטית המגיעה לידיו של אדם ביום ההולדת, ביום נישואין או אפילו ביום של חול. מסירת מתנה לאדם אהוב, גם כאשר אתם אינכם יכולים להיות נוכחים ויד אחרת מצלצלת בפעמון – עדיין תגרום לצד השני לחוש שאכפת לכם – שלא שכחתם את היום המיוחד ושהקפדתם לשלוח את המתנה המעידה על רגשותיכם. מסירות אלה יכולות להתבצע גם לאדם המאושפז בבית חולים או אפילו כשי המגיע לזוג ביום חתונתו במקרה שאינכם יכולים להגיע לאירוע בהתראה קצרה. בזכות שירות משלוחים איכותי ומהיר השמיים הם הגבול.

סגירת תפריט
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
לתיאום משלוח

מלאו את הפרטים הבאים ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם