דואר שליחים: יותר קל ומשתלם להשתמש בחברה פרטית​

זקוקים לשירותי משלוח דואר בארץ? אם חשבתם לכתת את רגליכם לסניף הדואר המקומי, נסו לדמיין מראש את התור הארוך המחכה לכם בדרך לפקידה המנומנמת היושבת מול הדלפק. דמיינו איך החבילה עוברת בעצלתיים למחסן ומשם מגיעה בסוף היום לשליח. כעת, נסו לראות תסריט שונה לגמרי. שליח המגיע עד אליכם (אם למשרד או למרחב הביתי) ואוסף את החבילה ישירות מכם, מבלי שתצטרכו לבקר בסניף הדואר. אתם יכולים לבצע מסירה של דואר אקספרס מהיום להיום באמצעות שליחים אמינים וזריזים המובילים את החבילה ליעדה במהירות הבזק – ממש כאילו אתם הייתם מגיעים ומבצעים את ההובלה במקומם.

חושבים לבצע את המסירה בעצמכם? חבל לבזבז זמן יקר…

שוקלים אולי בכל זאת לנסוע ולבצע את המשלוח בעצמכם? מדוע לבזבז זמן יקר, "להיתקע" בפקק בתחילת יום העבודה או בסופו ולבזבז דלק? מדוע להתחיל לחפש חניה רק כדי להגיע בסופו של יום מיוזעים לבית העסק או לדירה הנמצאים בקומה השלישית (עם או בלי מעלית)? השאירו את המשימה לחברת משלוחים המעניקה שירות נפלא, טוב יותר אפילו מהשירות של דואר שליחים וזול יותר ממסירה של החבילה בעצמכם. בעולם של היום, עולם שבו זמן שווה כסף וכל שעה שאתם מבזבזים בדרכים היא שעת עבודה לא מנוצלת שבה תוכלו להרוויח לקוח נוסף או לבצע משימה אחרת – אין דבר טוב יותר מאשר להיעזר בחברת שליחויות מקצועית.

איפה זה רחוב x?

אם אתם מבצעים משלוח לרחוב או לאזור שאינכם מכירים היטב, אתם עשויים למצוא את עצמכם "מתברברים" שעות בחיפוש אחר בית עסק הממוקם בטבורו של אזור מסחרי שוקק חיים. לפעמים תגלו כי עליכם לצעוד במשך 10 דקות תמימות רק על מנת להגיע לפתח המשרד או המרכז הלוגיסטי הנכון. לעומת זאת, חברת שליחויות ותיקה מעסיקה שליחים מיומנים שמן הסתם ביצעו בעבר שליחויות לאזור זה ומכירות אותו על בוריו. השאירו להם את ה"התברברות" ונצלו את זמנכם בצורה טובה יותר.

הקטנוע שעושה פלאים בסביבה האורבנית במרכז

יתרון עצום שיש לחברות השליחויות הוא השימוש ברוכבי קטנוע מנוסים. חלק מהשליחים מבצעים עשרות שילוחים ביום כאשר הם נעים בזריזות רבה בין הנתיבים השונים ומגיעים בבטחה ליעדם. במיוחד בשעות העומס, הסביבה האורבנית שלנו צפופה מאוד, ורבים מגלים כי אינם יכולים לעשות את דרכם מנקודה אחת לנקודה שנייה – מסלול שאורך כ-15 דקות בשעות הערב – מבלי להיתקע שעה ארוכה בדרכים. רוכבי הקטנוע מסוגלים לדלג על כל הפקקים הללו ולבצע את השילוח בתוך זמן קצר בהרבה מהזמן שייקח לבצע את המשלוח ברכב.

כשאינכם רוצים להיפגש פנים אל פנים עם הנמען

יתרון משמעותי נוסף שיש לחברות שליחויות על פני שילוח אישי הוא העובדה שאינכם צריכים להיפגש באופן אישי עם הנמען. לעיתים, אתם מבצעים משלוחים לעובד לשעבר בעסק, לבוס או לאדם שאותו אינכם מעוניינים לפגוש. שימוש בשליח אובייקטיבי, שאינו מכיר את ההיסטוריה הארוכה שיש לכם עם אותו אדם, הופך את פעולת השילוח של המסמכים, של החבילה או של המוצר שאתם מעבירים לקלה ולפשוטה יותר. לכן, חברות משלוחים רבות עוסקות גם בשילוחים פרטיים גם בשירותים לעסקים ובמיוחד עבור משרדי עורכי דין הזקוקים לשליחות על מנת לבצע מסירות משפטיות.

 
סגירת תפריט
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
לתיאום משלוח

מלאו את הפרטים הבאים ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם