דואר אקספרס: שילוח של מוצרים בקצב אמריקאי

בדקתם פעם את ההבדל שבין משלוחי אקספרס בישראל לבין המתחרות בארצות הברית או באירופה? אם תסקרו את אתרי המשלוחים השונים המשרתים חנויות מקוונות, תגלו מגוון רחב של משלוחי אקספרס המתבצעים באותו היום או תוך 24 שעות – גם ליעדים הנמצאים במרחק של 4 שעות ויותר מנקודת המוצא. היתרון הגדול שיש למדינת ישראל הוא הגודל הקטן שלה. בעוד שבארצות הברית ישנן חבילות העוברות מרחק של מאות קילומטרים ביום אחד (משלוחים המבוצעים באמצעות טיסות פנימיות או משאיות שילוח), בארץ ניתן לבצע את המשלוחים המהירים גם על גבי קטנוע או רכב, העושים את דרכם במהירות בכבישי ישראל.

 

לשלוח דואר כמעט ב"מהירות האור"

אכן, דואר אקספרס, המתבצע באמצעות חברת שילוח פרטית, עובר היום הרבה יותר מהר ממה שהיה בעבר. הסיבה לכך היא שינויים שהתבצעו בשיטות התכנון הלוגיסטי המבוצעים כיום באמצעות תוכנות מחשב מתקדמות. כל שליח נושא מכשיר GPS שבאמצעותו הוא מנווט בקלות ושדרכו יכולה חברת השליחויות לאתר בדיוק היכן הוא נמצא בכל שלב במהלך היום. אם אתם מנסים למצוא דרך להעביר משלוח בעיר מסויימת או כל הארץ משלוחים באמצעות בלדרים, זאת הדרך הטובה ביותר עבורכם, שכן המשלוחים יבוצעו במחירים אטרקטיביים ובמהירות.

מפעילים חנויות אי-קומרס? שירות משלוחים אידיאלי עבורכם

למי שמפעילים חנות מקוונת שבה לקוחות מצפים לקבל את המוצר במהירות שיא ואינם מעוניינים להיות תלויים בקצב הנינוח של דואר ישראל, חברת שליחויות היא הפתרון האידיאלי. העסקה של כוח אדם העובד בחברה רק על מנת לשלם עבור שליחויות היא מיותרת וכדאי להחליפה בשליחים הפועלים בצורת "אאוטסורסינג". כך ניתן להיעזר במערך משלוחים המתאים לקצב המשתנה כל העת של ההזמנות. מגיעים החגים ואתם צריכים משלוחים רבים יותר? אינכם צריכים לשנות את כוח האדם שלכם – פשוט היעזרו בכוח אדם חיצוני היכול לסייע לצוות קיים או להוות תחליף לצוות שליחים. מעוניינים להתרחב ולהציע משלוחים בערים נוספות ברחבי הארץ? חברת השליחויות שלכם תוכל לבצע זאת בשיחת טלפון אחת.

לקוחות פרטיים

לקוחות פרטיים יוכלו גם הם להנות משרותי משלוח אקספרס ללא התחייבות 24 שעות ביממה.

לסיכום, שירות שליחויות אקספרס ושירותים נוספים המתבצעים על ידי חברות משלוחים כיום, כוללים את השילוב המנצח של לוגיסטיקה מורכבת עם צוות מיומן וצי קטנועים ורכבים, חלקם ממוגנים, המאפשרים להעניק שירות איכותי לכל לקוח. הן אנשים פרטיים, והן חברות קטנות כגדולות, משרדי עו"ד ורואי חשבון ואף מפעילי חנויות מקוונות און ליין משתמשים בבלדרים מנוסים המבצעים את ההובלה במהירות הבזק. הגמישות הרבה המאפשרת לבעלי החנויות הדיגיטליות להרחיב את אזור מתן השרות שלהן, או להגדיל את כמות השליחים בתקופת החגים הופכת את חברות השליחויות לפרטנר האידיאלי להתפתחות עסקית.

סגירת תפריט
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
לתיאום משלוח

מלאו את הפרטים הבאים ונציגנו יצרו עמכם קשר בהקדם